www.hediyepanayiri.com

İlk olarak Reklam ve Promosyon sektöründe bu yola çıktık. Birçok firmanın Reklam ve Promosyon ihtiyaçlarını gidererek aynı zamanda da Reklam ve Promosyon sarf malzemeleri satışında kısa sürede uzun yollar kat ettik. Reklam ve Promosyon sektöründe yılların vermiş olduğu Tecrübe ve birikimimizi, Kaliteli ürünlerimizi, Güvenli ve Hızlı Servisimizi siz değerli müşterilerimizle daha fazla paylaşmak için, Profesyonel kadro ve Kurumsal kimliğimiz ile “www.beyazyildizlar.com” web adresimizden sonra  "www.hediyepanayiri.com" u açtık.

Hediyepanayiri.com ailesi olarak Vizyonumuz, bazen küçük bir hediye büyük mutluluklar yaşatır sloganı ile yola çıkarak Vatanımızın her noktasına hızlı, kaliteli, müşterilerimizin arzu ve isteklerine hitap edecek hediyelik ürünler ile yediden yetmişe her yaşa sevinç ve mutluluklar yaşatmaktır.


Misyonumuz Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirip, güçlü tedarik zinciri, kaliteli üretim, geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini odaklı çalışan, her müşterisine en güzel değeri veren, hızlı ve etkin bir şekilde müşteri ihtiyacını karşılayan, etik değerler ve sosyal sorumluluk bilincinde olarak, Avrupa standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir online hediye sitesi olmaktır.


Bizlere site üzerinden Bize Ulaşın linkine tıklayarak ve ayrıca aşağıdaki kanalları kullanarak ulaşabilirsiniz.


Tel: 0(312) 385 5 395

WhatsApp: 0543 382 1984

Email: info@hediyepanayiri.com